V létě je náš pension v Peci pod Sněžkou ideální jak pro školy v přírodě, leto5školní výlety a letní tábory, tak pro rodinnou dovolenou. Rodiny s dětmi tu naleznou klid a pohodu pro své děti v překrásné přírodě a krásný výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka - Růžová hora.

Svou polohou je ideálním výchozím bodem nejen pro veškeré pěší a cyklistické výlety směrem na Liščí horu, Pláně, Luční boudu, Sněžku, Černou horu, Janské Lázně, Strážné, ale také pro další rozmanité aktivity v blízkém okolí a mikroregionu. Například: Lanovka na Sněžku, lanová dráha na Hnědý vrch s rozhlednou, bobová dráha a lanové centrum, podzemní štoly pod Sněžkou,teréní cyklistické tratě, hrádek Aichelberg, Golfové hřiště v Mladých Bukách, koupaliště Retropark Sejfy, ČS. opevnění Stachelberg, Vyhlídkové lety z letiště u Vrchlabí, Zoo safari ve Dvoře Králové nad Labem.


V letním období je možnost po domluvě bezplatné parkování přímo u pensionu. V letním období nabízíme pobyt s polopenzí, nebo pobyt jen se snídaní.