Pension je položen v horní části sjezdovky Zahrádky, která patří zima8svým profilem k těm nejlepším a zároveň nejuniverzálnějším, které pecký SkiResort nabízí, mezi lyžařskými vleky Klondike a Zahrádky III s možností večerního lyžování. SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, nabízí 37 km sjezdovek na jediný skipas. Umělý sníh zaručuje kvalitní lyžařské podmínky po celou zimu.


Pro vyznavače bílé stopy je zde mnoho kilometrů běžeckých tratí (Krkonošská magistrála cca 150 m od pensionu), které jsou pravidelně udržovány. Ke zkvalitnění služeb přispívá široká nabídka lyžařských škol a půjčoven lyžařského vybavení. Naše poloha je ideální jak pro začátečníky - v blízkosti mírný svah a vlek (i lanový pro děti), tak pro zkušené lyžaře a běžkaře.


Pension Vraní bouda v zimním období nabízí ubytovaným hostům stravování formou polopenze.
Večeře, která se podává přesně v 18 hodin se skládá ze tří chodů: polévky, hlavního jídla a malého zákusku. Hlavní jídlo je možno si vybrat z nabídky dvou variant den předem (neplatí pro den příjezdu).zima3

V zimě nelze dojet až k objektu a Vaše auto můžete nechat na hlídaném parkovišti v Peci pod Sněžkou, odkud Vám zajistíme  odvoz (Taxi) na Vraní Boudu.


Transport zavazadel v zimní sezoně je vždy v neděli v 14.00 hod z parkoviště číslo tři u Kapličky přesněji od penzionu Hradec na překladišti pro autobusy v Peci pod Sněžkou, nebo z autobusového nádraží v 14.15 hod. Při větší skupině možnost domluvy na jiném času.

  • Vraní Bouda nabízí dobré výchozí místo pro sjezdové lyžování i vyznavače bílé stopy.
  • Žádné dojíždění do skiareálu
  • SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
  • Snowboardpark
  • V těsné blízkosti vede Krkonošská magistrála a upravené běžecké tratě.