Vraní bouda (Pec pod Sněžkou)

Pension v Peci pod Sněžkou v Krkonoších má ideální polohu 1095 m.n.m. v samém srdci Krkonošského národního parku na vrcholcích v našich nejvyšších a nejkrásnějších českých hor, a tím je vhodná pro dovolenou v jakoukoliv roční dobu s bezkonkurenčním výhledem z jídelny a pokojů na nejvyšší horu Sněžku, Studniční horu a Obří důl. Ubytování v Peci pod Sněžkou je ideální jako start výletů za nejvyššími vrcholky Krkonoš. Peziony v Krkonoších a penziony v Peci pod Sněžkou nabízí různorodé služby, ale jen u nás zimní i letní dovolená se řídí heslem "Nejlepší spaní, je u nás na Vraní".

UBYTOVÁNÍ:

Můžeme Vám nabídnout 12 pokojů s wc a koupelnou ( 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový, 2x čtyřlůžkový-společná koupelna s WC, 2x pětilůžkový, 1x šestilůžkový 1x osmilůžkový a v letním období další 4 pokoje, které mají společnou koupelnu a wc (2x dvoulůžkový,1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový), tedy celkem 51, respektive 62 lůžek.
Ubytovaným hostům je k dispozici TV SAT s DVD a domácím kinem, stolní fotbálek, šipky, herní konzole PS2 a možnost posezení u baru s nabídkou nevšedních nápojů, nebo v letním období opékání buřtů. Pro vaše pohodlí si nezapomeňte přibalit domácí obuv.
Pokoje jsou umístěny v prvním a druhém podlaží, do každého podlaží vedou rovné široké schody (cca 15 schodů) a pak vše již v rovině po chodbě přímo do pokojů.

STRAVA:

Stravování je formou polopenze (snídaně-švédský stůl, večeře-domácí kuchyně, v zimním období výběr ze tří chodů), je pro nás samozřejmostí úprava jídelníčku pro vegetariány, vegany, nebo pro bezlepkovou dietu aj. a to v maximální možné míře, kterou nám dovolí naše možnosti. Strava začíná při příjezdu večeří a končí při odjezdu snídaní, pokoje jsou připraveny od 16:00 a při odjezdu je potřeba je opustit do 10:00. Při celodenní túře Vám rádi připravíme vydatnou svačinku na cestu. Pro organizované skupiny, které mají objednaný pobyt na více jak čtyři noci, nabízíme možnost sestavení jidelního lístku po dobu pobytu.

CELÝ PENZION JE NEKUŘÁCKÝ!!!